Tālrunis: +371 202-19-111
Apkures iekārta un montāža

PAR KOMPĀNIJU

Mēs piedāvājam mūsu klientiem pilnu darbu kompleksu sakarā ar labvēlīgā klimata radīšanu Jūsu mājā.

SIA HANDY – sniedz patērētājiem plašu pakalpojumu spektru – apkures iekārtu pārdošanu, montāžu, sākumregulēšanu, servisa apkalpošanu.

Firmas speciālisti vienmēr ir gatavi sniegt konsultācijas pakalpojumus visos jūs interesējošos jautājumos, izraudzīt iekārtu atbilstoši tehniskiem apstākļiem un jūsu vēlmēm, ātri un kvalitatīvi veikt apkures sistēmu aprēķinu un montāžu, ieviest iekārtas ekspluatācijā, veikt esošo sistēmu diagnostiku un pārbaudi, īstenot apkures sistēmu tehnisko apkopi, garantijas un pēcgarantijas remontus.

SIA HANDY – oficiālais vadošo apkures iekārtu ražotāju kompāniju JUNKERS un BOSCH serviss-partneris.

Kompānijas bāzē ir atvērts oficiālais Autorizētais Servisa Centrs ar tiesībām veikt montāžas, sākumregulēšanas darbus, tehnisko apkopi, gāzes katlu, silto sūkņu garantijas remontu, apkures sistēmu, radiatoru un citu iekārtu skalošanu.

Sadarbība ar iekārtu ražotājiem un izstrādātājiem ļauj veikt personāla apmācību un kvalifikācijas celšanu, balstoties uz vadošo pasaules pieredzi inženiersistēmu jomā.

Mūsu kompānijas speciālistiem ir augsts informācijas potenciāls, un viņi vienmēr ir gatavi palīdzēt apkures tehnikas izvēlē, piedāvāt izdevīgās cenas, servisa apkalpošanu, nodrošināt rezerves daļu esamību, to piegādi maksimāli īsos termiņos. Tas ļauj organizācijai dinamiski attīstīties, novērot visas izmaiņas inženieriekārtu tirgū, informēt mūsu partnerus par inovācijas precēm un pakalpojumiem, radīt daudzus komfortablus nosacījumus savstarpēji izdevīgo attiecību ar saviem klientiem sadarbības un attīstības nolūkā.

Mūsu partneri